Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 października 2020

UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

 

  1. Apel o modlitwę o powrót do zdrowia Księdza Biskupa
  2. Z powodu objęcia całej Polski strefą czerwoną od wczoraj obowiązują nas ograniczenia dotyczące liczby wiernych  w naszych kościołach. W naszej świątyni równocześnie może być 85 osób, obowiązuje nas również (z wyjątkiem głównego celebransa) zakrywanie nosa i ust. Bardzo proszę o przestrzeganie zaleceń, nawet jeżeli nie jesteśmy do tego wewnętrznie przekonani czyńmy to z poczucia odpowiedzialności za innych, a jeżeli wszelkie argumenty zawodzą czyńmy to w postawie posłuszeństwa.
  3. W tym tygodniu ostatnie nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17.30.
  4. Z powodu panujących zaleceń epidemicznych zawieszone są spotkania grupowe przygotowujące do bierzmowania, I komunii św. oraz ministrantów. Zachęcamy jednak do uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej bądź w inny dzień tygodnia.
  5. W tym roku w najbliższą niedzielę w Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy Świętej na cmentarzu. Porządek Mszy Świętych w Uroczystość Wszystkich Świętych według porządku niedzielnego, wszystkie Msze Święte będą w kościele: o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 12.45 i 18.00.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych. Wypominki za naszych bliskich można zgłaszać w kancelarii. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich. Modląc się za zmarłych pokazujemy, że nadal ich kochamy i mamy nadzieję na spotkanie z nimi w „domu naszego Ojca”.
  7. W sobotę o godz. 19.00 – różaniec wynagradzający prowadzony przez Wojowników Maryi.
  8. W czwartek po Mszy Świętej w kościele odbędzie się spotkanie kręgu biblijnego. 
  9. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii: od jednej rodziny z ul. Stodolnianej kolejna ofiara 200 zł., od jednej z ul. Stodolnianej 100 zł., od jednej osoby z ul. Żwirki i Wigury kolejna ofiara 50 Euro oraz od jednej rodziny z ul. PCK kolejna ofiara 160 zł.
  10. Zmarli: Józef Rybarczyk, Zofia Lisiecka, Marianna Piotrowska
Poprzedni
Następny

Menu