Ogłoszenia

 

 

16 czerwca  2024

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W tym tygodniu w piątek o godz. 8.00 Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży z racji zakończenia roku szkolnego.
  2. Codziennie po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe i  litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W tym tygodniu spotkania modlitewne Ruchu Matki w Modlitwie w według stałego porządku.
  4. W sobotę o godz. 17.30 – różaniec w intencji rodzin
  5. Dzisiaj o godz. 16.00 – Msza Święta Trydencka
  6. W dniu wczorajszym nasi ministranci brali udział w diecezjalnej pielgrzymce służby liturgicznej do katedry włocławskiej. W czasie uroczystości dwóch z nich Dominik i Michał zostali ustanowieni przez księdza Biskupa do posługi ceremoniarza, a cała wspólnota zajęła I miejsce w rywalizacji sportowej, wygrywając jednocześnie nagrodę 300 zł., na cele ministranckie. Gratulujemy ministrantom i opiekunowi ks. Bartłomiejowi oraz dziękujemy rodzicom, że umożliwili swoim dzieciom wyjazd do Włocławka (niektórzy z nich byli jako opiekunowie).
  7. W przyszłą niedzielę na godz. 11.30 zapraszam mieszkańców ulic Nałkowskiej, Drużbackiej, Rodziewiczówny, Iłłakowiczówny oraz Kownackiej, którym przekażemy Ikonę Matki Bożej Częstochowskiej, która od 22 października nawiedza nasze domy. 
  8. W dzisiejszą niedzielę mieszkańcy Posoki zbierają  ofiary przed kościołem na pomoc dla Pawła z I klasy szkoły średniej z naszej parafii, który jest chory na nowotwór mózgu i przygotowuje się do bardzo drogiej operacji w USA.
  9. Zmarli: Stanisław Kordylewski
  10. Wszystkim naszym parafianom i sympatykom konińskiej fary życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże !
Poprzedni
Następny

Menu